Młodzieżowy Klub Sportowy Łochowo - strona nieoficjalna

pon.

• autor: veteran961, 2018-02-28 20:00

W dniu 27.02.2018r przeprowadziłem ostatnie zajęcia treningowe z piłkarzami MKS-u - grupa młodzik. Przychodzi taki czas , kiedy trener odchodzi i musi zmierzyć się z chwilą pożegnania. Wspólnie przepracowaliśmy pięć lat i były to dla mnie najlepsze lata w mojej karierze trenerskiej pod względem komfortu pracy i wspaniałej atmosfery , jaką tworzyli Rodzice , zawodnicy oraz cały Zarząd MKS-u. Większość moich kolegów trenerów , którzy pracują z młodzieżą mogli mi tylko pozazdrościć tak przyjaznych warunków pracy , zawodników chcących podwyższać swoje umiejętności piłkarskie oraz Rodziców otwartych na rozwój swoich pociech , poświęcając swój wolny czas i służący pomocą w każdej chwili. Ja jako trener chciałem tym młodym ludziom przekazać swoje doświadczenie i umiejętności w taki sposób , aby było to dla nich prawdziwym doświadczeniem piłkarskim w ich życiorysie sportowym . Zawsze dla mnie liczyło się dobro moich podopiecznych , a idąc dalej dobro całej drużyny. Zajęcia treningowe , mecze , turnieje i obozy to również integracja ,  wpajanie punktualności , podejmowanie decyzji przez piłkarzy i obowiązkowości . Dlatego w tym młodym wieku doświadczyli systemu pracy na podstawie profesjonalnych klubów wyjeżdżając na obozy  do Hiszpanii  lub do fajnych ośrodków w Polsce. Gdy zaczynaliśmy w 2012r byliśmy kopciuszkiem piłkarskim , a na dzień dzisiejszy jesteśmy silnym zespołem liczącym się w całym województwie kujawsko-pomorskim z dorobkiem wielu wygranych turniejów ,a  w ostatniej rundzie jesiennej niepokonani znaleźliśmy się w lidze wojewódzkiej. Ja jako trener miałem swój system pracy i również swoje zasady , którymi się kieruję pracując z młodzieżą i jeśli kogoś uraziłem , bądź ktoś nie tolerował moich decyzji to przepraszam , ale każdy trener musi zakładać sobie cele przed daną rundą i nie może pozwolić sobie na wpływy z zewnątrz. Jeszcze raz serdeczne podziękowania dla Rodziców i Zarządu MKS-u oraz trenera Przemka za cały ten okres współpracy , za piękne chwile wspólnie spędzone na wyjazdach intgracyjnych oraz na obiektach sportowych. A wam chłopcy życzę w dalszym ciągu radości z piłki , podnoście swoje umiejętności i pamiętajcie , że zawsze będzie mi Was brakować , a ten pięcioletni okres przebywania z Wami będzie zapisany grubymi literami w moim życiorysie . Trenerze Czarku pamiętaj ,że są to wspaniali ludzie o różnorodnych charakterach , ale o jednolitych dobrych serduszkach , którzy swoim zaangażowaniem i wolą walki mogą osiągnąć jeszcze więcej , dlatego życzę Ci konsekwencji w swojej  pracy i trafnych decyzji w nowej drugiej  Rodzinie zwanej MKS Łochowo.

trener P. Gruda

...

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.