Młodzieżowy Klub Sportowy Łochowo - strona nieoficjalna

pon.

Wydarzenia i informacje

• autor: veteran961, 2018-01-14 23:12

W dniu 13.01.2018r piłkarze MKS-u rozegrali kontrolne spotkanie na sali z drużyną Spójni Białe Błota.  Mecz optycznie był wyrównany , ale skuteczniejsi okazali się gospodarze wygrywając 7-4. Wynik mógłby być korzystniejszy dla łochowian , lecz zabrakło troszeczkę szczęścia i chłodnej głowy pod bramką rywala .Aktualnie jesteśmy w okresie przygotowawczym i każde takie spotkanie traktujemy jako materiał do wyciągania wniosków i wychwytywania błędów , a dzięki temu wiemy nad czym musimy popracować i czego poszczególnym zawodnikom brakuje. Dlatego przed obozem rozegramy jeszcze dwa turnieje , najbliższy już w tą niedzielę -wyjazd do Żnina o godz.8,30. Skład podam w piątek , gdyż pojedzie ze mną 9 zawodników , a biorąc pod uwagę choroby , wyjazdy rodzinne nie chcę dzisiaj podejmować decyzji. Najbliższy trening we wtorek o godz.19.00. Proszę , aby zawodnicy znaleźli 1,5 godziny w tygodniu na te zajęcia , gdyż czas jest nieubłagalny  i niebawem ruszy runda wiosenna , a zaległości nie da się nadrobić i będzie to widoczne na boisku  Ja rozumiem , że szkoła pochłania wiele czasu , ale jeśli na zajęcia regularnie przychodzą ciągle ci sami zawodnicy , to grupa chodząca w kratkę będzie osłabieniem dla drużyny w rozgrywkach wiosennych , a biorąc pod uwagę liczebność kadry to i tak ci nietrenujący będą musieli grać . Więc  na dzień dzisiejszy nie wróży to nic dobrego na przyszłość , a w lidze będzie to krzywdzące dla sumiennych piłkarzy.

trener P. Gruda

...

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.