niedziela

Aktualności

Jeziorak Żnin - MKS Łochowo

• autor: veteran961, 2017-10-01 15:56

W dniu 01.10.2017r piłkarze MKS-u udali się do Żnina na mecz z Jeziorakiem. Teren gospodarzy nigdy nie leżał łochowianom. Spotkanie to dwa oblicza zawodników z Łochowa. Pierwsza połowa przespana , widoczny brak satysfakcji z gry oraz dużo błędów indywidualnych spowodowały utratę bramki i przy rezultacie 1-0 dla gospodarzy MKS zszedł na przerwę. Po chwili odpoczynku i analizie błędów wyszła na murawę całkiem inna drużyna z Łochowa. Już w 2 minucie drugiej odsłony spotkania po dośrodkowaniu Olka piłkę do bramki skierował Kuba. Goście ruszyli za ciosem i 3 minuty później podwyższyli rezultat na 1-2 po uderzeniu Mateusza K , a po 5 minutach dał o sobie znać Jasiu strzelając trzeciego gola. Wisienkę na torcie dołożył Kuba , który znalazł się w sytuacji sam na sam i jak przystało na napastnika minął bramkarza i skierował futbolówkę do pustej bramki. Wynik do końca spotkania nie uległ zmianie , Jeziorak - MKS 1-4. .Chciałbym dzisiaj wyróżnić czterech zawodników , którzy dali z siebie wszystko , aby rezultat był najkorzystniejszy dla MKS-u ; Staś , Jaś, Olek i Bartek. Tym meczem zakończyliśmy pierwszą rundę spotkań rozgrywając pięć meczy z kompletem punktów , a tym samym zajmując pierwsze miejsce w tabeli. Najbliższe spotkanie  już w niedzielę o godz.10.00 , zbiórka 9.15 na stadionie przy ulicy Dębowej, a przeciwnikiem będzie Dąb Potulice. Trenujemy w poniedziałek - stadion 17.15 i w czwartek - orlik 19.00.

W związku z poprzednią informacją dotyczącą  obozu zimowego proszę o wstępne potwierdzenie pisemne lub telefoniczne udziału swoich pociech w wyjeździe do 07.10.2017r. Informacja jest niezbędna do podania przybliżonej ilości uczestników oraz godzinowej rezerwacji sali gimnastycznej w Cekcynie.