niedziela

Aktualności

Skra Paterek - MKS Łochowo

• autor: veteran961, 2017-09-13 22:08

W dniu 13.09.2017r piłkarze MKS-u rozegrali kolejny mecz ligowy , tym razem na wyjeździe ze Skrą Paterek. Spotkanie zapowiadało się interesująco  , ponieważ te dwie drużyny wygrały swoje dotychczasowe mecze  i kolejność w tabeli była tylko zróżnicowana stosunkiem bramkowym. Początek spotkania to wspólne badanie swoich umiejętności i zachowawcza postawa obu drużyn. Ale już w 5 minucie z rzutu rożnego dośrodkowywał Kuba i po błędzie defensywy Skry piłka znalazła swoje miejsce w siatce. To podrażniło gospodarzy i już po minucie Michał piłkarz Skry uderzył w światło bramki i gdy wszyscy widzieli futbolówkę już w rękach golkipera MKS-u piłka odbiła się od kępy i wpadła do bramki. Wynik 1-1 utrzymał się do końca pierwszej połowy. Druga odsłona to natychmiastowy atak łochowian , asysta Mikołaja i dołożenie nogi przez Jasia i w 31 minucie goście wyszli na prowadzenie. Zawodnicy MKS-u niesieni chęcią zwycięstwa podwyższyli na 3-1 w 38 min po uderzeniu Mikołaja. Te dwie szybko strzelone bramki podcięły skrzydła gospodarzom i w 42 min na 4-1 podwyższył Kuba.  , a w 46 min soczystym uderzeniem popisał się Jasiu podwyższając rezultat meczu na 1-5. W dzisiejszym spotkaniu na pochwałę zasługują wszyscy zawodnicy , ale w szczególności chciałbym wyróżnić trzech piłkarzy , którzy popełnili najmniej błędów i wykonali tzw. brudną robotę - to Jasiu , Oskar i Stasiu.Gratulacje dla chłopaków , ponieważ to już trzeci mecz i zdecydowane zwycięstwo i niezła skuteczność. Dobrze weszliśmy w sezon po letnim obozie i musimy tak teraz pracować , aby utrzymać formę do końca rundy jesiennej.  Pracujemy już jutro , czyli w czwartek o godz.19.00 na orliku , weekend wolny i spotykamy się w poniedziałek na treningu przy ulicy Dębowej o godz. 17.30. Najbliższy mecz ligowy 24.09.2017r o godz. 10.00 z Szubinianką w Łochowie.

Podczas poniedziałkowego treningu - 18.09.2017r zostaną przeprowadzone obowiązkowe badania lekarskie , które upoważniają do treningów i rozgrywania meczy ligowych. Proszę o obecność , ponieważ absencja będzie zmuszała do wyjazdu do Przychodni w Bydgoszczy.