czwartek

Aktualności

MKS Łochowo - Pelikan Szubin

• autor: veteran961, 2016-09-18 19:27

W dniu 18.09.2016r zespół MKS - u podejmował na własnym boisku Pelikana Szubin. Pierwsza połowa toczyła się pod dyktando łochowian , lecz brak skuteczności i spokoju pod bramką szubinian spowodowało , że goli zabrakło i do szatni zespoły zeszły z wynikiem 0-0. Druga połowa to również przewaga MKS-u , ale tym razem została przypieczętowana trzema bramkami po uderzeniach Kuby - 2 i Jasia-1. W ostatniej fazie spotkania po błędzie defensywy przyjezdni zdobyli honorową bramkę i mecz zakończył się wynikiem 3-1. To był najniższy wymiar kary dla zespołu z Szubina , który przyjechał w okrojonym składzie , natomiast łochowscy piłkarze grzeszyli brakiem skuteczności . Kilka setek oraz nie wykorzystany rzut karny daje kolejny materiał do pracy na treningach. W najbliższą niedzielę był planowany wyjazd do Wojnowa na mecz z Zawiszą . W związku z prośbą gości mecz zostanie rozegrany w najbliższy czwartek w Łochowie - zbiórka na Dębowej o godz. 16.30 , a spotkanie rozpoczyna się o godz.17.00. Przypominam o legitymacjach i dwóch kompletach stroi.